• Kamerë ACME 4K Sports & Action,VR06

  Me cilësi ultra HD, e thjeshtë për të përdorur, ky aparat fotografik është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të regjistruar me lehtësi video dhe foto ekstreme në një cilësi të lartë, është e përkryer për njerëzit që duan fleksibilitet sepse është e mundur të vendosni dhe montoni kamerën në thelb kudo në sajë të aksesorëve që tashmë janë përfshirë në paketë dhe nuk keni nevojë të blini asgjë shtesë. Veçori më të shkëlqyera janë ekrani LCD 2” për regjistrim të përshtatshëm dhe aftësi për të ndryshuar cilësimet, si dhe lidhje të integruar Wi-Fi e cila lejon të transmetoni videon drejtpërdrejt në telefon dhe madje të rregulloni kamerën përmes telefonit. Kështu që shijoni dhe regjistroni momentet ekskluzive të jetës tuaj me kamera sportive dhe vepruese ACME VR06 Ultra HD me Wi-Fi.

  97.50
 • Kamerë Acme IP1101, e brendshme

  Kamera ACME IP1101 IP e brendshme përmban dizajn minimalist, është i lehtë dhe kompakt, falë jastëkut magnetik është shumë i lehtë për tu montuar. Ka cilësi HD, vizion natën, zbulim lëvizjeje, mikrofon dhe altoparlant të integruar dhe karakteristika të tjera.

  55.90
 • Karikues Wireless ACME CH305 Dual,2×10 W

  A nuk jeni lodhur duke mbingarkuar brendësinë e shtëpisë tuaj?

  Tani e tutje mund të harroni karikuesit e tjerë dhe të blini vetëm një për të gjitha pajisjet e përputhshme Qi.

  Veçanërisht i rehatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur, karikuesi ACME CH305 Dual Wireless do të bëjë që ju të harroni karikuesit e tjerë tradicional.

  Thjesht vendosni pajisjet tuaja të zgjuara në ngarkues dhe ato do të fillojnë të ngarkohen njëkohësisht.

  Në mënyrë që të lexoni mesazhin ose të merrni një telefonatë,thjesht kapni telefonin tuaj.

  Karikuesi ACME CH305 Dual Wireless është bërë nga goma falë të cilave ngarkuesi dhe telefoni ngjiten fort në çdo sipërfaqe.

  41.60
 • Orë e mençur ACME ACT304 Multisport HR activity tracker

  Acme prezanton gjurmuesin e aktivitetit ACT304 me monitorin e rrahjeve të zemrës, lidhjen GPS, mënyrën shumë sportive, njoftimet e thirrjeve / mesazheve, rezistent ndaj ujit, pedometrin, monitorimin e gjumit dhe një sërë funksionesh tjera. Projektuar me një ekran TFT me ngjyra 0.96 “, që tregon kohën, datën, motin, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, distancën në hapa, numëron rrahjet e zemrës gjatë kohës që jeni duke ushtruar, si dhe kur po pushoni.

  Gjurmuesi i aktivitetit multisportiv të Acme ACT304 krenohet me nivelin e papërshkueshëm nga uji IP67, i cili ju lejon të mbani gjatë dushit dhe notit, por nuk është i përshtatur për zhytje. Një bateri e integruar 70mAh ju lejon të përdorni gjurmuesin e aktivitetit Acme ACT304 HR tërë javën me një mbushje të vetme. Për të përdorur funksionin GPS, duhet të keni smartphone me vete.

  52.00
 • Orë e mençur Acme SW202G IPS

  Përshkrimi
  Ora e mençur ACME SW202G me ekran rezistent ndaj ujit dhe gervishtjeve do tëpëlqehet edhe nga përdoruesit më të kërkuar. Një dizajn delikate dhe një trup gri luksoz kozmik do të forcojë imazhin e të gjithëve dhe do të mbetet mjeti më i mirë gjatë takimeve, udhëtimeve ose pushimeve. Ju mund të b…
  Cilësitë
  Vlerësimet0
  Banner Image
  Produktet e shikuara së fundi
  Produkte te ngjashme
  Fotoja e Rripa ore 4wrist, hWR034, të zinj, 18 mmTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve -14%
  Rripa ore 4wrist, hWR034, të zinj, 18 mm
  15,76€ 18,27€
  Fotoja e Kabllo Wotchi për WX1G, WX1S, e zezëTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
  Kabllo Wotchi për WX1G, WX1S, e zezë
  4,02€
  Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 38/40 mm, të kuq, S/MTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
  Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 38/40 mm, të kuq, S/M
  9,78€
  Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 42/44 mm, të verdhë, S/MTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
  Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 42/44 mm, të verdhë, S/M
  8,67€
  Fotoja e Rrip për orë të mençur Wotchi Apple, i hirtë, 42/44 mm hWO104Transporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
  Rrip për orë të mençur Wotchi Apple, i hirtë, 42/44 mm hWO104
  16,28€
  Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi, 42/44 mmTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
  Rripa për orë të mençur Apple Wotchi, 42/44 mm
  9,78€
  Fotoja e Rrip lëkure Samsung Hybrid për Samsung Galaxy Watch 4, S / M, i kaftë
  Rrip lëkure Samsung Hybrid për Samsung Galaxy Watch 4, S / M, i kaftë
  77,50€
  Fotoja e Orë e mençur TicWatch GTH
  Orë e mençur TicWatch GTH
  56,50€
  Fotoja e Rrip Samsung Hybrid (S/M), i zi
  Rrip Samsung Hybrid (S/M), i zi
  55,50€
  Fotoja e Kabllo Aligator për Aligator Watch Pro + Aligator Watch Life
  Kabllo Aligator për Aligator Watch Pro + Aligator Watch Life
  9,50€
  Fotoja e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
  Orë dore iGET FIT F20, e zezë
  45,50€
  Fotoja e Orë sportive iGET FIT F25, e zezë
  Orë sportive iGET FIT F25, e zezë
  39,50€
  Fotoja e Orë e mençur Amazfit GTS 4 Mini, e kaltër
  Orë e mençur Amazfit GTS 4 Mini, e kaltër
  142,50€
  Fotoja e Orë e mençur Vivax Smart LifeFit HERO për fëmijë, e kaltër
  Orë e mençur Vivax Smart LifeFit HERO për fëmijë, e kaltër
  56,50€
  Fotoja e Orë smart Xiaomi Watch S1 GL, e argjendtë
  Orë smart Xiaomi Watch S1 GL, e argjendtë
  263,50€
  Fotoja e Rrip sportiv Samsung Extreme për Samsung Galaxy Watch 4, M / L, i kaltër e errët
  Rrip sportiv Samsung Extreme për Samsung Galaxy Watch 4, M / L, i kaltër e errët
  43,50€
  Fotoja e Karikues Xiaomi për Xiaomi Watch S1 Active
  Karikues Xiaomi për Xiaomi Watch S1 Active
  25,50€
  Fotoja e Orë e mençur Vivax Life FIT, e artë-32%
  Orë e mençur Vivax Life FIT, e artë
  39,99€ 59,00€
  Fotoja e Orë sportive iGET FIT F60, e zezë
  Orë sportive iGET FIT F60, e zezë
  73,50€
  Fotoja e Orë e mençur Amazfit GTS 4 Rosebud Pink, rozë
  Orë e mençur Amazfit GTS 4 Rosebud Pink, rozë
  305,50€

  Informatat
  Shërbim
  Abonohu për ofertat më të reja
  Email
  © 2022 Gjirafa, Inc. – Të gjitha të drejtat të rezervuara

  Kushtet e Përdorimit | Politika e Privatësisë

  Gjirafa – Kërko në gjuhën tënde.
  Gjirafa50 – Dyqani online më i madh për teknologji në Kosovë dhe rajon.
  GjirafaMall – Qendra e vetme tregtare online në Kosovë.
  Joy from GjirafaMall
  GjirafaVideo – Video platforma me përmbajtje ekskluzive
  Gjirafa.biz – Të gjitha bizneset dhe pikat e interesit.
  Gjirafa AdNetwork – Zgjidhja më efektive dhe më e thjeshtë e reklamimit në Internet.
  Gjirafa Lab – Become part of the founder community.
  Ora e mençur ACME SW202G me ekran rezistent ndaj ujit dhe gervishtjeve do tëpëlqehet edhe nga përdoruesit më të kërkuar.

  Një dizajn delikate dhe një trup gri luksoz kozmik do të forcojë imazhin e të gjithëve dhe do të mbetet mjeti më i mirë gjatë takimeve, udhëtimeve ose pushimeve.

  Ju mund të bëni dush, të notoni dhe të zhyteni deri në 50 m nën ujë duke mbajtur këtë orë!

  Përveç të gjitha funksioneve kryesore të një smartwatch, si 2.5 Gorilla Glass, prekje ekrani, bluetooth,monitor i rrahjeve të zemrës.

  Avantazhi i tij më i madh është jeta e baterisë që zgjat deri në 14 ditë

  70.20
 • Orë e mençur Acme SW203, 1.4″

  I gjithë udhëtimi juaj i fitnesit në një orë: Acme SW203 Smartwatch! Dizajni elegant, luksoz dhe rezistent nga uji, fsheh një bollëk funksionesh të dobishme. Gjurmo hapat, stërvitjet, kaloritë, rrahjet e zemrës dhe shumë të tjera. Ky dizajn i thjeshtë do të përshtatet me çdo veshje, takime biznesi, udhëtime apo pushime. Mund të bëni dush, të notoni dhe të zhyteni deri në 1.5 m nën ujë duke e bartur këtë orë!

  49.99
 • Peshore smart ACME SC103, e zezë

  Me peshoren inteligjente ACME SC103 Bluetooth ju mund të matni jo vetëm peshën tuaj. Ju mund të gjurmoni ndryshimet e yndyrës së trupit tuaj. Përveç kësaj, ju mund të kontrolloni BMI-në tuaj dhe të shihni se ku qëndroni sipas moshës dhe gjinisë tuaj me peshën tuaj. Një funksion tjetër i shkëlqyeshëm matja e BMR e cila ju tregon se sa kalori ju nevojiten për të kryer funksione themelore ditore, si frymëmarrja ose tretja. Të gjitha këto statistika shkojnë në telefonin tuaj sapo ta sinkronizoni me peshoren, në mënyrë që të mund të gjurmoni me lehtësi trendet dhe të shihni ndryshimin e rezultateve në aplikacionin special.

  39.00

Menu Kryesore