• Smart Watch F8 Ultra Watch 8 Apple Watch Ultra

  Këtu është një tjetër klon i ri ultra i Apple Watch që mbështet thirrjet Bluetooth dhe kontrollin e aksesit NFC me një çmim të ulët, ora inteligjente F8 Ultra. E veshshme është një orë inteligjente sportive që vjen në formë katrore me një ekran të madh IPS 2,02 inç dhe është i pajisur me disa veçori duke përfshirë një monitor të rrahjeve të zemrës, monitor të oksigjenit në gjak SPO2, monitor të temperaturës së trupit, modalitete Multisport etj. Pra, le të zhytemi në detajet e plota!

  Siç e shihni në foton e mësipërme, kjo orë e re inteligjente F8 Ultra vjen në një formë katrore që duket elegante, në modë dhe e ngjashme me Apple Watch Ultra. Me përmasa 49*44*14.4 mm dhe me peshë rreth 55 g. Ka tre butona fizikë në anën e djathtë të kasës. Ai është përgjegjës për funksionin e ndezjes së shpinës. Ana e pasme e pajisjes mori një konfigurim tipik – ka kontakte magnetike për karikim dhe një sensor të rrahjeve të zemrës.

  Trupi i orës inteligjente F8 Ultra është bërë nga aliazh zinku ndërsa rripi është i disponueshëm në silikoni dhe oqean. Në lidhje me ekranin e ekranit! Kjo orë inteligjente F8Ultra përdor një ekran të madh me prekje 2.02 inç IPS të lakuar me xham 2.5D dhe është krijuar me një rezolucion prej 320*385 piksele. Kjo pajisje për t’u veshur është gjithashtu e mbushur me një shumëllojshmëri të fytyrave të orës dhe është e disponueshme në ngjyrat e zeza, ari, portokalli dhe të bardhë.

  F8 Ultra është një orë inteligjente e papërshkueshme nga uji IP67, që do të thotë se mund ta vishni kur lani duart ose në ditë me shi. Pajisja e veshur ka një sensor të rrahjeve të zemrës, i cili mbledh të dhëna për rrahjet tona të zemrës gjatë 24 orëve. Ky model ju ndihmon gjithashtu të kontrolloni gjumin, falë monitorit të tij të plotë të gjumit. Ai gjithashtu ka një hapamatës dhe na lejon të kontrollojmë dhe vlerësojmë kaloritë e djegura gjatë gjithë ditës.

  Përveç veçorive të përmendura më sipër, kjo orë inteligjente F8 Ultra është e pajisur me një altoparlant dhe mikrofon që ju lejon të bëni telefonata direkt përmes një ore inteligjente. Karakteristika shtesë janë një monitor i oksigjenit në gjak, Monitor i presionit të gjakut, Termometër, Përkujtues i ulur, Modalitete shumësportive, pagesë Alipay Offline, Moti, Gjetja e telefonit, Bluetooth, etj. Kjo orë inteligjente është e pajisur me një kapacitet baterie 250 mAh me 2-5 ditë përdorim normal dhe 7 ditë kohë gatishmërie.

  32.9942.99
 • Ora e Mençur për Fëmijë

  Karakteristikat kryesore:
  Orë AGPS Tracker 2019– Ora inteligjente gjurmuese për fëmijë e pajisur me AGPS LBS. Kur fëmijët janë në natyrë, prindërit mund të gjurmojnë vendndodhjen e fëmijëve në kohë reale përmes aplikacionit “Setracker”. Por kur Fëmijët janë brenda ose në një vend të dobët të sinjalit GPS, pozicionimi do të ketë gabime 0,3-5 milje dhe mund të vendosë një gardh sigurie aktiviteti. Me kamerën e integruar, prindërit mund të shikojnë foto nga distanca. Biseda me zë, ora, etj.
  Thirrje me tastin SOS me një prekje – Prindërit caktojnë numrat e kontaktit të urgjencës me 3 numra në aplikacion. Në rast urgjence, kur fëmija juaj shtyp butonin për 3 sekonda, ai do të thërrasë 3 numra telefoni SOS dy herë radhazi derisa t’i përgjigjet telefonatës. Në të njëjtën kohë, njoftimi i alarmit do të lëshohet në APP. Kjo është shumë e dobishme për një emergjencë. Përveç kësaj, ju ruani 10 kontakte të përdorura shpesh për orën tuaj në aplikacion për përdorim nga fëmija juaj.
  Komunikimi i dyanshëm– Fëmijët mund të bëjnë dhe të marrin telefonata përmes orës, dhe gjithashtu mund të dërgojnë mesazhe zanore në aplikacionin e telefonit celular prindëror. Prindërit gjithashtu mund t’u dërgojnë mesazhe zanore/tekste fëmijëve të tyre nëpërmjet aplikacionit. Kur fëmija juaj nuk është pranë, ai është mjeti më i përshtatshëm për lidhjen e dy palëve.
  Modaliteti i kursit– Kur fëmija është në shkollë ose në klasë, prindërit nuk duhet të shqetësohen se ora do ta shqetësojë fëmijën. Prindërit mund të konfigurojnë 3 periudha kohore në modalitetin e aplikacionit celular “Mos shqetëso”. Kjo veçori do të çaktivizojë të gjitha veçoritë përveç telefonatave, lojërave, kamerave, elektrik dore dhe funksioneve SOS.
  Përdorimi dhe cilësimet–Ora duhet të jetë e pajisur me një kartë telefoni Micro për t’u përdorur. Për SHBA-në, ne dëshirojmë të rekomandojmë përdorimin e SPEEDTALK SIM. Për shtetet tjera, ju lutemi na informoni për vendin tuaj dhe operatorët sim përpara porosisë tuaj. Ora kërkon një terminal celular për të shkarkuar lidhjen SeTracker APP për të përdorur funksionet e ndryshme. Për cilësime specifike, ju lutemi referojuni Përshkrimit të produktit ose dërgoni email ekipit tonë. Ne do të jemi në shërbimin tuaj.

  14.99
 • Smart Watch GearFit HW28

  Cilësimet e shumë temave
  Modaliteti i kartës së adresës
  Libri i adresave të telefonit
  Shfaq kodin shëndetësor, hap aplikacionin
  Pagesa jashtë linje
  Telekomanda inteligjente
  Ruaj shëndetin
  Asistent zanor
  Zbulimi i sheqerit në gjak, monitorimi i gjumit, monitorimi i oksigjenit në gjak
  15 mënyra sportive, stërvitje eliptike, në këmbë, joga, stërvitje për forcë, lëvizje e lirë, ngjitje malesh,
  Ecje, Futboll, Badminton, Tenis, Basketboll, Çiklizëm jashtë derës, Vrapim jashtë derës,
  Në çiklizëm në derë, në vrapim në derë.
  Asistencë inteligjente artificiale inteligjente pa duar
  Thirrjet me Bluetooth, funksionet e portofolit, kujtesë informacioni, pranim, SMS, Whatsapp, Ne Chat, Facebook, QQ dhe informacione të tjera të mediave sociale.
  Funksionet e butonit të dyfishtë
  Kyçja e fjalëkalimit
  Gjeni një byzylyk
  Funksioni inteligjent i ekranit të ndarë
  Moti në kohë reale
  Pedometër, Luaj muzikë

  40.00

Menu Kryesore