• Kamerë e Jashtme Wireless YCC365

  Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

  Specifikat:
  * Pixels 2.0MP
  * H.264 Max 1080P HD real time video;
  * Stanard lens: 3.6mm HD;
  * Full metal case,IP66;
  * Support ONVIF and motion sensor;
  * IR-CUT night vision distance: 20Meters;
  * APP support multi language, support IOS & Android phones;
  * Max support 64GB TF memory card, support replay;
  * With CMS software, you can control, record, reply via PC;
  * Power supply:DC12V 2A

  30.0045.00
 • Kamerë e Jashtme Wireless

  Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

  Specifikat:
  * Pixels 3.0MP
  * H.264 Max 1080P HD real time video;
  * Stanard lens: 3.6mm HD;
  * Full metal case,IP66;
  * Support ONVIF and motion sensor;
  * IR-CUT night vision distance: 20Meters;
  * APP support multi language, support IOS & Android phones;
  * Max support 64GB TF memory card, support replay;
  * With CMS software, you can control, record, reply via PC;
  * Power supply:DC12V 2A

  40.0060.00

  Kamerë e Jashtme Wireless

  40.0060.00
 • Kamerë e Brendshme Wireless – Penguin

  Memorje 32GB Falas 🔴

  Specifikat:
  Resulution: 1080P 2.0MP FULL HD
  Main processor T20L
  Image sensor 1/2.7″ CMOS SC2235
  Lens 3.6mm 1080P HD lens
  Night vision Dual Filter
  Pan / Tilt Pan: 355°, Tilt: 90°
  Video compression H.264 Dual Stream
  Resolution 1080*1920 @ 25fps
  Socket 1* Micro SD Card Slot, Support Up to 128G
  Alarm Notification APP Message
  Alarm Mode Motion detection
  Power Supply DC5V / 2A
  Power Consumption < 5W
  Working Condition
  Temperature:-10℃~+50℃, Humidity 10%~ 95%

  30.0050.00
 • Kamerë e Brendshme Wireless CareCam

  Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

  ● 3.0MP 1080P Full HD
  ● HD kualitet i lart i fotografisë.
  ● Night Vision Infrared – pamje shum të mir gjat natës.
  ● 2-way audio – e inqizon zërin dhe ka mikrofon.
  ● Motion Detect – detektues i lëvizjëve.

  35.0050.00
 • Kamerë Solare Wireless – Batteri

  Specifikat:

  2.0MP 1080P Full HD – Night Vision.
  Power source:Solar / Lithium Battery;
  Wifi network; Remote viewing video by PC or mobile phone;
  PIR Detection
  Product: Outdoor Solar Wifi Camera
  Model: ZC-IPC218-P WIFI-200W
  Detection Principle: HMD(Human Motion Detection)
  Main Chipset: Hi3518CV200 [email protected] Hi3516CV300 [email protected]
  WIFI Module: Hi1131
  WIFI Protocol: WIFI 2.4GHz, IEEE 802.11 b/g/n
  Sensor: OV9750 IMX323 1/2.9″ CMOS
  Effective Pixels: 1.3MP 2.0MP
  Lens: 4mm(2.8mm/6mm/8mm/12mm optional)
  Distance: 0-15M
  Viewing Angle: 70º
  Response Time: 1s
  Battery Capacity: 4000mAh(2000mAh*2)
  Solar Panel Power: 2.2W
  Maximum Charging Current: 400mA
  Working Light at night: White Light(supplement LED, default)/ IR LED, Manual switching
  White Light Power: 2W LED 1W*2pcs (default)
  IR Led Power: 2W 1W*2pcs
  Detection Distance: 0-10M
  Detection Angle: 120º
  Temperature: -10℃~60℃
  Humidity: 0%-90%RH
  Standby Power Comsumption: 0.003W
  Working Power Consumption: Daytime≤2W,Night≤4W
  Accessories: Camera*1、Bracket*1、Screw Package*1、Card Reader*1(Android Device+PC)*1、Warning Sticker、Manual*1、Certificate*1
  Optional: External solar panel, power adapter

  80.00120.00
 • Kamerë e Brendshme Wireless Pro

  Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

  3.0MP 1080P Full HD
  HD kualitet i lart i fotografisë.
  Night Vision Infrared – pamje shum të mir gjat natës.
  2-way audio – e inqizon zërin dhe ka mikrofon.
  Motion Detect – detektues i lëvizjëve.

  40.0060.00
 • Çantë Multi-Funksionale

  – Material që i reziston ujit
  – Ngjyra komplet e zezë dhe hiri (gri) me të zezë
  – Xhepa dhe hapësira të shumta për gjithçka
  – Hapësira e posaçme për këpucë
  – Xhepin për pasaportë dhe dokumente
  – Mund të përdoret si çantë shpine, çantë krahu apo për ta bartur në dorë
  – Pesha 1.3kg
  – Kapaciteti 40 litra

  30.0060.00

  Çantë Multi-Funksionale

  30.0060.00
 • Kamerë e Brendshme Wireless

  Specifikat :
  Pixels : 2.0MP
  Processor T21L+SP140A
  Manual video format MP4(1920*1080P, storage in mobile)
  Image sensor 1/4 HD CMOS 2 megapixel CMOS sensor
  Built in lens 3.6mm
  Net weight 104g
  Night Vision
  6pcs ir lights,night vision 10 meters,power consumption 1W;Control the ir light and IR-CUT switch through photoresistance
  Supply voltage DC 5V1.6A

  30.0040.00
 • Gaming Mouse Pads

  GAMING MOUSE PADS MODEL 2020.🔴
   
  Gaming Mouse Pads të ndryshem për performanc të shkelqyer të lojrave tua.
   
  Gaming Mouse Pads kombinojnë teknologji të avancuar si dhe ofrojnë precizitet të lartë, duke ju dhënë përparësi në lojëra.
   
  Pjesa e poshtme e tyre përbëhet nga një material gome që shmang rrëshqitjet.
   
  Materiali është i butë dhe shumë i përshtatshëm për kyçin e dorës suaj.
  Janë të përshtatshëm për mausët optik dhe laserik.
   
  Dimensionet: 89 cm x 39.5 cm x 3.5 mm
  10.00
 • Gaming Mouse Pads

  GAMING MOUSE PADS MODEL 2020.🔴
   
  Gaming Mouse Pads të ndryshem për performanc të shkelqyer të lojrave tua.
   
  Gaming Mouse Pads kombinojnë teknologji të avancuar si dhe ofrojnë precizitet të lartë, duke ju dhënë përparësi në lojëra.
   
  Pjesa e poshtme e tyre përbëhet nga një material gome që shmang rrëshqitjet.
   
  Materiali është i butë dhe shumë i përshtatshëm për kyçin e dorës suaj.
  Janë të përshtatshëm për mausët optik dhe laserik.
   
  Dimensionet: 89 cm x 39.5 cm x 3.5 mm
  10.00
 • Gaming Mouse Pads

  GAMING MOUSE PADS MODEL 2020.🔴
   
  Gaming Mouse Pads të ndryshem për performanc të shkelqyer të lojrave tua.
   
  Gaming Mouse Pads kombinojnë teknologji të avancuar si dhe ofrojnë precizitet të lartë, duke ju dhënë përparësi në lojëra.
   
  Pjesa e poshtme e tyre përbëhet nga një material gome që shmang rrëshqitjet.
   
  Materiali është i butë dhe shumë i përshtatshëm për kyçin e dorës suaj.
  Janë të përshtatshëm për mausët optik dhe laserik.
   
  Dimensionet: 89 cm x 39.5 cm x 3.5 mm
  10.00

Menu Kryesore