• Karikues Samsung Wireless Trio,QI kompatibil,9W

  Samsung Wireless Charger Trio, Qi Compatible – Ngarkoni deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë – për telefonat Galaxy, kufje (Buds), orët, dhe Apple iPhone

  Me vendin e dedikuar për orën Galaxy, ju mund të mbani orën tuaj të mbushur për të kaluar ditën tuaj. Një magnet i brendshëm në anën e djathtë të karikuesit drejton orën tuaj në vend për tu ngarkuar. Dhe në të majtë mund të karikoni telefonin tuaj, seritë Galaxy Buds dhe më shumë.
  Forma e hollë përmban një dizajn minimalist me ikona të thjeshta dhe një dritë LED.
  Drita LED ju tregon statusin e karikimit të pajisjes tuaj me ngjyra të ndryshme: e kuqja për karikim, e kuqja e ndezur për gabimin e karikimit dhe jeshile për karikimin plotësisht.Ju mund t’i zbehni dritart që të mos shqetësoni gjumin tuaj gjatë natës
  Jepi telefonit një pushim dhe mbaje të mbrojtur. Ngarkesa arrin nëpër trashësi deri në 3 mm , kështu që nuk duhet të hiqni mbështjellësin tuaj të telefonit.
  Jastëku i djathtë mbështet karikimin vetëm për orët inteligjente Galaxy Watch3, Active2 dhe Active. (2) Lloji i materialit të mbështjellësit mund të ndikojë në aftësinë e ngarkimit.

  99.00
 • Karikues Samsung Wireless

  Thjesht vendosni smartphone-in tuaj në jastëkun e karikimit pa tel me funksion të shpejtë të ngarkimit.Me jastëkun e karikimit pa tel, nuk mund të ngarkoni vetëm telefonat inteligjentë, por edhe Galaxy Watch tuaj, Gear S3 ose Gear Sport.

  Në pako përfshihet: Wireless Karikuesi,Karikues muri,kablloja.

  60.90
 • Karikues Wireless Samsung Duo Stand + Pad type

  Duo Wireless Charger ju lejon të ngarkoni dy pajisje menjëherë. Të dy pikat kanë aftësi të shpejtë të karikimit me dalje 12W, kështu që ju mund ta vendosni poshtë dhe shpejt të riktheheni në fuqinë e plotë paisjen tuaj

  Vendosni një telefon dhe Galaxy Watch tuaj, Gear S3, Gear Sport, ose ngarkoni dy telefona menjëherë.

  Ju mund të ngarkoni telefonin tuaj si në formen e portretit ashtu edhe në atë të peizazhit, falë teknologjisë shumë-spirale brenda. Kështu që nëse po transmetoni ose shkruani, është e lehtë të vazhdoni edhe më tutje duke karikuar

  100.90

Menu Kryesore