Karrige Gaming White Shark Monza, e kuqe

351.00

Në Stok

White Shark MONZA është një karrige lojërash e bërë prej lëkure PU, e disponueshme në ngjyrë të kuqe. Lartësia e mbështetësit të dorës është e rregullueshme dhe mund të rrotullohet (2D). Lartësia e ulëses mund të rregullohet me një sustë ajri dhe një dorezë të vogël në anën e djathtë. Mbështetësja është e rregullueshme dhe mund të bllokohet në një pozicion të kërkuar.

Mbështetëse e butë dhe mbushur për mbështetje të rehatshme

Rregullimi i lartësisë pneumatike të ulëses për qëndrim të rehatshëm. Mbrapa rrjetë me kontur për frymëmarrje. Pushimore komode të duarve për të lehtësuar lodhjen e duarve.

Additional information

Brendi

White Shark

Përmasat (cm)

69 x 65 x 125-133cm

Ngjyra e mbuleses

E kuqe

Materiali mbuleses

lëkurë PU

Lloji i bazës

najloni 350 mm

Materiali i kornizës

Metal

Ngarkesa

120 kg

Gjerësia e pasme

53cm

Lartësia e shpinës

85cm

Madhësia e ulëses

56 x 58cm

Lartësia e ulëses

42 – 50cm

Madhësia dhe materiali i rrotës

najloni 60 mm

Menu Kryesore