Orë e mençur Acme SW202G IPS

70.20

Në Stok

Përshkrimi
Ora e mençur ACME SW202G me ekran rezistent ndaj ujit dhe gervishtjeve do tëpëlqehet edhe nga përdoruesit më të kërkuar. Një dizajn delikate dhe një trup gri luksoz kozmik do të forcojë imazhin e të gjithëve dhe do të mbetet mjeti më i mirë gjatë takimeve, udhëtimeve ose pushimeve. Ju mund të b…
Cilësitë
Vlerësimet0
Banner Image
Produktet e shikuara së fundi
Produkte te ngjashme
Fotoja e Rripa ore 4wrist, hWR034, të zinj, 18 mmTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve -14%
Rripa ore 4wrist, hWR034, të zinj, 18 mm
15,76€ 18,27€
Fotoja e Kabllo Wotchi për WX1G, WX1S, e zezëTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
Kabllo Wotchi për WX1G, WX1S, e zezë
4,02€
Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 38/40 mm, të kuq, S/MTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 38/40 mm, të kuq, S/M
9,78€
Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 42/44 mm, të verdhë, S/MTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
Rripa për orë të mençur Apple Wotchi 42/44 mm, të verdhë, S/M
8,67€
Fotoja e Rrip për orë të mençur Wotchi Apple, i hirtë, 42/44 mm hWO104Transporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
Rrip për orë të mençur Wotchi Apple, i hirtë, 42/44 mm hWO104
16,28€
Fotoja e Rripa për orë të mençur Apple Wotchi, 42/44 mmTransporti i produktit bëhet brenda 24 orëve
Rripa për orë të mençur Apple Wotchi, 42/44 mm
9,78€
Fotoja e Rrip lëkure Samsung Hybrid për Samsung Galaxy Watch 4, S / M, i kaftë
Rrip lëkure Samsung Hybrid për Samsung Galaxy Watch 4, S / M, i kaftë
77,50€
Fotoja e Orë e mençur TicWatch GTH
Orë e mençur TicWatch GTH
56,50€
Fotoja e Rrip Samsung Hybrid (S/M), i zi
Rrip Samsung Hybrid (S/M), i zi
55,50€
Fotoja e Kabllo Aligator për Aligator Watch Pro + Aligator Watch Life
Kabllo Aligator për Aligator Watch Pro + Aligator Watch Life
9,50€
Fotoja e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Orë dore iGET FIT F20, e zezë
45,50€
Fotoja e Orë sportive iGET FIT F25, e zezë
Orë sportive iGET FIT F25, e zezë
39,50€
Fotoja e Orë e mençur Amazfit GTS 4 Mini, e kaltër
Orë e mençur Amazfit GTS 4 Mini, e kaltër
142,50€
Fotoja e Orë e mençur Vivax Smart LifeFit HERO për fëmijë, e kaltër
Orë e mençur Vivax Smart LifeFit HERO për fëmijë, e kaltër
56,50€
Fotoja e Orë smart Xiaomi Watch S1 GL, e argjendtë
Orë smart Xiaomi Watch S1 GL, e argjendtë
263,50€
Fotoja e Rrip sportiv Samsung Extreme për Samsung Galaxy Watch 4, M / L, i kaltër e errët
Rrip sportiv Samsung Extreme për Samsung Galaxy Watch 4, M / L, i kaltër e errët
43,50€
Fotoja e Karikues Xiaomi për Xiaomi Watch S1 Active
Karikues Xiaomi për Xiaomi Watch S1 Active
25,50€
Fotoja e Orë e mençur Vivax Life FIT, e artë-32%
Orë e mençur Vivax Life FIT, e artë
39,99€ 59,00€
Fotoja e Orë sportive iGET FIT F60, e zezë
Orë sportive iGET FIT F60, e zezë
73,50€
Fotoja e Orë e mençur Amazfit GTS 4 Rosebud Pink, rozë
Orë e mençur Amazfit GTS 4 Rosebud Pink, rozë
305,50€

Informatat
Shërbim
Abonohu për ofertat më të reja
Email
© 2022 Gjirafa, Inc. – Të gjitha të drejtat të rezervuara

Kushtet e Përdorimit | Politika e Privatësisë

Gjirafa – Kërko në gjuhën tënde.
Gjirafa50 – Dyqani online më i madh për teknologji në Kosovë dhe rajon.
GjirafaMall – Qendra e vetme tregtare online në Kosovë.
Joy from GjirafaMall
GjirafaVideo – Video platforma me përmbajtje ekskluzive
Gjirafa.biz – Të gjitha bizneset dhe pikat e interesit.
Gjirafa AdNetwork – Zgjidhja më efektive dhe më e thjeshtë e reklamimit në Internet.
Gjirafa Lab – Become part of the founder community.
Ora e mençur ACME SW202G me ekran rezistent ndaj ujit dhe gervishtjeve do tëpëlqehet edhe nga përdoruesit më të kërkuar.

Një dizajn delikate dhe një trup gri luksoz kozmik do të forcojë imazhin e të gjithëve dhe do të mbetet mjeti më i mirë gjatë takimeve, udhëtimeve ose pushimeve.

Ju mund të bëni dush, të notoni dhe të zhyteni deri në 50 m nën ujë duke mbajtur këtë orë!

Përveç të gjitha funksioneve kryesore të një smartwatch, si 2.5 Gorilla Glass, prekje ekrani, bluetooth,monitor i rrahjeve të zemrës.

Avantazhi i tij më i madh është jeta e baterisë që zgjat deri në 14 ditë

Additional information

Brendi

ACME

Rrahjet e zemrës

Automatik dhe manual

Sensor

Përshpejtues, monitor optik i rrahjeve të zemrës, sensor i dritës

Rrip

I lëvizshëm

Versioni Bluetooth

v5.0

Rezistencë ndaj ujit:

50 m

Menu Kryesore