Kufje Samsung Earbuds AKG

29.90

Në Stok

Përjetoni një përvojë të tingullit te celularit. Kufjet Samsung Type-C lejojnë ndarjen e saktë të kanaleve audio majtas dhe djathtas. Dhe falë konvertuesit të integruar dixhital në analog, cilësia e secilit tingull rregullohet në mënyrë që të mund të shijoni muzikë në cilësi studioje.

Kufja e secilit vesh është bërë nga materiale të lehta dhe e krijuar për t’u përshtatur rehat në veshët tuaj. Kështu që mund ta përfundoni ditën me muzikën tuaj – thjesht zgjidhni madhësinë e duhur nga kunjat e veshit të përfshira ,për të marrë përshtatjen e duhur. Përveç kësaj, kufjet kanë një kabllo pëlhure në mënyrë që të mos ngatërrohen më lehtë në xhepin tuaj.

Additional information

Brendi

Samsung

Ngjyrë

E zezë

Interface

USB Type-C

Altoparlantët

2-kahëshe (11mm/8mm)

Impedanca

32 ohms

Shtrirja e frekuencës

20Hz – 20kHz

Ndjeshmëria

94.3dB +/- 3dB

Pesha

18.35 g"

Menu Kryesore