Android Box H60 Ultra HD

37.9948.00 (-21%)

Në Stok

Category:

Specifikimi

Additional information

OS

Android 10.0

CPU

CPU Allwinner H616 64-bit me katër bërthama ARM® Cortex™ A53

GPU

G31™ MP2 procesor GPU

Memorja RAM DDR

4 GB

Memorja

32GB

WiFi

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac; 2.4G / 5G

Bluetooth

Mbështet telekomandën me zë

1*HDMI

HDMI 2.1, Mbështet HDMI CEC, Dinamik HDR dhe dhe dalje me rezolucion maksimal 8Kx4K@24

1*AV OUT

480i/576i dalje me definicion standard

3*USB

3*USB 2.0

Marrësi 1*IR

Lidhja e marrësit në distancë

1*RJ45

Ndërfaqja Ethernet; Mbështetje 10/100M

Fuqia

DC 5V/2A

Android Box H60 Ultra HD

37.9948.00 (-21%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.