Arctic Hunter Bang Backpack

27.9939.99 (-30%)

Në Stok

Çantë shpine udhëtimi për burra dhe gra. Doreza e saj e sipërme është e shkëlqyeshme për ngritje. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa pasur nevojë të shqetësoheni për kushtet e motit për shkak të pëlhurës së tij poliestër që është i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

Rezistente ndaj ujit me zinxhir të papërshkueshëm nga uji

Porta e karikimit

USB

Dy doreza

në dy anët

Xhepa të ndara

për tablet dhe laptop

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj

Përmasat

42x30x12cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

1 kg

Kapaciteti

15L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Arctic Hunter Bang Backpack

27.9939.99 (-30%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.