Arctic Hunter Bolton Backpack

37.9954.99 (-31%)

Out of stock

Çantë shpine me dizajn ergonomik që bie në sy, e mbushur me veçori për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i tij superior ofron stil të pashembullt dhe zgjidhjet e zgjuara të integruara mbajnë të gjitha gjërat tuaja të rregulluara në mënyrë të përsosur. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa u shqetësuar për kushtet e motit.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

Rezistente ndaj ujit

Porta e karikimit

USB dhe xhepi RFID

Xhep

për tablet dhe laptop

Rrip

me kapacitet të madh dhe që lidhet me karrocë

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, kartë etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Përmasat

43x31x21cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

1.05 kg

Kapaciteti

28-37L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore