Arctic Hunter Deus Backpack

27.9939.99 (-30%)

Në Stok

Një çantë shpine rezistente ndaj ujit me rripa shpatullash që mund të fshihen dhe të ndërrojnë çantën e shpinës në çantë. Këto rripa supe janë bërë nga shkumë për t’ju bërë të ndiheni rehat kur e mbani atë. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa u shqetësuar për kushtet e motit.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

ndaj ujit

Porta e karikimit

USB dhe vrima e kufjeve

Doreza

me dy drejtime

Xhepa

për tablet dhe laptop

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj

Përmasat

41x30x12cm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Materiali

100% Poliester

Pesha

0.94 kg

Kapaciteti

14,8L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore