Baby Car Seat Mirror

52.9964.99 (-18%)

Në Stok

Të gjithë prindërit shqetësohen kur nuk janë pranë fëmijës së tyre – veçanërisht kur bëhet fjalë për të sapolindurit.

Fatmirësisht, monitorët e foshnjave janë zgjidhja perfekte për ndjenjat e vazhdueshme të shqetësimit dhe ankthit të një prindi për mirëqenien e foshnjës së tyre. Kjo siguron që ju mund të mbani një sy të ngushtë në fëmijën tuaj duke fjetur.

Pavarësisht nëse je duke vozitur apo i zënë, nuk ka nevojë të shqetësohesh fëmijë, mund të kujdesesh për fëmijën tënd dhe të sigurohesh që ai është i sigurt

SKU: K2023000067 Categories: , , ,

Additional information

Ekran

4.3 inç

Përshtatës i energjisë

DC 12V/ 1000mA

Materiali

ABS

Funksioni

Monitorimi

Menu Kryesore