Canon InkJet MFP Printer PIXMA G2411

181.99

Në Stok

Specifikimi

Additional information

Brendi

Canon

Funksionet

Print, copy, scan

Teknologjia

2 FINE fishekë (e zezë dhe me ngjyra)
Refillable ink tank printer

Suporton letrat

Letër e thjeshtë
Letër me rezolucion të lartë (HR-101N)
Letër fotografike Plus Glossy II (PP-201)
Letër fotografike Pro Luster (LU-101)
Letër fotografike plus gjysmë shkëlqim (SG-201)
Letër fotografike me shkëlqim "Përdorimi i përditshëm" (GP-501)
Letër fotografike mat (MP-101)
Zarf

Maksimui i letrave

Tabaka e pasme: Maks. 100 fletë (letër e zakonshme)

Madhësia e letres

A4, A5, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, Envelopes (DL, COM10), Letter, Legal

Lloji i skenerit

CIS flatbed photo and document scanner

Madhesia e skenerit

216 x 297 mm

Maksimumi i kopjeve

deri 20 kopje

Konektimi

Hi-Speed USB (B Port)

Ekrani

LCD (1.2 inch segment mono)

Sistemim i operimit

Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1
.NET Framework 4.5.2 or 4.6 is required

Dimenzionet

445 x 330 x 163 mm

Canon InkJet MFP Printer PIXMA G2411

181.99

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.