Gaming Laptop HP OMEN 15 – 15.6″ FHD

799.99969.90 (-18%)

Out of stock

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

Procesori

i7-10750H

Disku

512 GB SSD

Ram

SDRAM DDR4 8 GB

Sistemi Operativ

Windows 10

Ekrani

15.6" IPS LED 144Hz

Grafika

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6 GB

Audio

Bang dhe Olufsen

Gaming Laptop HP OMEN 15 - 15.6" FHD

799.99969.90 (-18%)

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.