Kamera e Fshehtë në Formë Kalkulatori

47.99 44.99 (-36%)

Out of stock

Kalkulator kamera Wifi

Kalkulator 1080P Super HD Kamera WiFi Siguria pa tela DVR IP P2P Video Kamera pa tel

*mund te perdoret banjo dhe kuzhine
*Madhësia e vogël e bën atë të përdoret në pozicione të ndryshme
*Zbulimi i lëvizjes, kapja inteligjente dhe efektive e ekranit
*Bateri litiumi me kapacitet të lartë
*Dizajn kompakt, i lehtë për t’u mbajtur

Shënim:
1. Videoja mund të luhet vetëm në luajtësin VLC. Luajtësi VLC është i ruajtur në CD, ju lutemi instaloni luajtësin fillimisht nëse dëshironi të shihni videon
2. Nëse dëshironi të shihni videon në kohë reale në kompjuterin tuaj, ju lutemi instaloni aplikacionin në CD në kompjuterin tuaj.
3. Kamera dhe bateria do të nxehen, por nuk do të shkaktojnë rrezik zjarri.
4. Kjo kamerë këshillohet të përdoret me telefon. Nëse keni pyetje se si ta përdorni këtë kamerë në telefonin tuaj, ju lutemi na kontaktoni.

Clear
SKU: K2023000074 Categories: ,

Additional information

Brendi

LookCam

Rezulucioni

1980 x 1080P HD

Pixels

2.0MP

suporton sistemet operative

Android, IOS

Furnizimi me Energji

Permes Baterive

Bateria

1500mAh

Mbajtja e Bateris

deri 10 orë

Conectivity

Wireless Network (WiFi)

Pesha

180g

Dimenzionet

14.5*12*4.5cm

Kapaciteti

128GB, 16GB, 32GB, 64GB, 8GB

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore