Kamerë 3MP me Sirenë Alarm

29.99

Në Stok

Audio me dy drejtime
Altoparlanti i integruar dhe mikrofoni mbështesin audion në dy drejtime
Alarmi për detektimin e lëvizjes në kohë reale
Njoftimi i alarmit do t’ju dërgohet kur të detektohet lëvizja
Funksioni PTZ
Rrotullimi horizontal 350°, Rrotullimi vertikal 90°
IP66 I papërshkueshëm nga uji
I papërshkueshëm nga uji, mbrojtje nga dielli, rezistent ndaj pluhurit dhe mbrojtje nga ndriçimi
Burimi i dyfishtë i dritës, Mbështet Vizionin e Natës me ngjyra të plota
Mbështet shikimin në shumë telefona në të njëjtën kohë

Additional information

Brendi

V380Pro

Pixels

3.0MP

Lens (mm)

4mm

Lidhshmëria

WiFi

Ambienti

e brendshme dhe e jashtme

Formati i kompresimit të videos

H.264,H.265

Sistemet celulare të mbështetura

Windows Mobile,Android,iOS

Funksionet e AI

Motion Detection (detektimi i levizjeve)

Karakteristika të veçanta

Waterproof / Weatherproof

Memorja

32GB falas

Materiali i guaskës

Plastike

APP

V380/V380Pro

Kendveshtrim

85°

Ndriçimi minimal (Lux)

0.01Lux

Vizioni i natës me ngjyra

Po

Distanca IR (m)

5-15M

Sensori

CMOS

Conectivity

LAN kabull, Wireless Network (WiFi)

Menu Kryesore