Kamerë 5MP me Dritë Alarmi

42.99 39.99 (-26%)

Audio me dy drejtime
Altoparlanti i integruar dhe mikrofoni mbështesin audion në dy drejtime
Alarmi për detektimin e lëvizjes në kohë reale
Njoftimi i alarmit do t’ju dërgohet kur të detektohet lëvizja
Funksioni PTZ
Rrotullimi horizontal 350°, Rrotullimi vertikal 90°
IP66 I papërshkueshëm nga uji
I papërshkueshëm nga uji, mbrojtje nga dielli, rezistent ndaj pluhurit dhe mbrojtje nga ndriçimi
Burimi i dyfishtë i dritës, Mbështet Vizionin e Natës me ngjyra të plota
Mbështet shikimin në shumë telefona në të njëjtën kohë

Clear
SKU: K2023000085 Categories: , ,

Specifikimi

Additional information

Brendi

V380pro

Chip

AK3918E V331

Rezolucioni

5.0MP

Sensori

4653

Lens

4mm

Këndi i shikimit

80°

Pan-anim

Rrotullohet Horizontalisht:350° Vertikalisht:90°

Sasia e pikës së paracaktuar

6

Standardi i kompresimit të videos

H.265/25FPS (1080P HD)

Antenë

2 copë Antena me shirit të jashtëm WIFI

Minimum illumination:

[email protected](F2.0,VGC ON),O.Luxwith IR

Grila elektronike

Auto

Kompensimi i dritës së prapme

Mbështetje

Reduktimi i zhurmës

2D,3D

Sasia LED

18 copë LED e bardhë + 12 copë LED infra të kuqe

Network

Transmetimi me valë WIFI (mbështetje protokollin pa tel IEEE802.11b/g/n).

Lidhje rrjeti

WIFI, AP Hotspot, RJ45 Network port

Night vision

Çelësi IR-CUT automatik, rreth 5-8 metra (ndryshon nga mjedisi)
Led i bardhë mund të jetë telekomandë nëpërmjet APP:1. Ndez 2. Fike 3. Auto
(Në modalitetin automatik, drita infra të kuqe do të ndizet pasi kaloni me prerje IR në shikimin e natës automatikisht, mund të
zbulohet në mënyrë inteligjente trupi i njeriut dhe ndizni/fikni dritën e bardhë në mënyrë inteligjente)

Audio

Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar, mbështesin transmetimin audio me dy drejtime dhe në kohë reale.
Standardi i kompresimit të audios ADPCM, i vetë-përshtatur me transmetimin e kodit

Protokolli i rrjetit

TCP/IP, UDP, HTTP, DDNS, DHCP, FTP, NTP

Alarm

1. Zbulimi i lëvizjes dhe shtytja e figurës 2. AI Zbulimi i ndërhyrjes njerëzore (opsionale)

Magazinimi

Karta TF (Max 128G); Ruajtja në renë kompjuterike /Disku i resë kompjuterike (opsionale)

Kamerë 5MP me Dritë Alarmi

42.99 39.99 (-26%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.