Kamerë ACME 4K Sports & Action,VR06

97.50

Në Stok

Me cilësi ultra HD, e thjeshtë për të përdorur, ky aparat fotografik është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të regjistruar me lehtësi video dhe foto ekstreme në një cilësi të lartë, është e përkryer për njerëzit që duan fleksibilitet sepse është e mundur të vendosni dhe montoni kamerën në thelb kudo në sajë të aksesorëve që tashmë janë përfshirë në paketë dhe nuk keni nevojë të blini asgjë shtesë. Veçori më të shkëlqyera janë ekrani LCD 2” për regjistrim të përshtatshëm dhe aftësi për të ndryshuar cilësimet, si dhe lidhje të integruar Wi-Fi e cila lejon të transmetoni videon drejtpërdrejt në telefon dhe madje të rregulloni kamerën përmes telefonit. Kështu që shijoni dhe regjistroni momentet ekskluzive të jetës tuaj me kamera sportive dhe vepruese ACME VR06 Ultra HD me Wi-Fi.

SKU: K2023000082 Categories: , ,

Additional information

Brendi

ACME

Ngjyra

Zezë

Rezolucioni i kamerës [MP]

12

Ekan LCD

Po

Mikrofon

Po

Pesha [g]

65

Fotografi digjitale

Po

Mbështetje për 4K / UHD

Po

Incizues zëri

Po

Jashtme

Po

Lloji i kamerës

Outdoor

Mbështetje për WiFi

Po

Formati i videove

MOV

Rezolucioni maksimal i videos

3840 x 2160 (4K)

Lloji i baterisë

Li-ion

Menu Kryesore