Kamerë Acme IP1101, e brendshme

55.90

Në Stok

Kamera ACME IP1101 IP e brendshme përmban dizajn minimalist, është i lehtë dhe kompakt, falë jastëkut magnetik është shumë i lehtë për tu montuar. Ka cilësi HD, vizion natën, zbulim lëvizjeje, mikrofon dhe altoparlant të integruar dhe karakteristika të tjera.

SKU: K2023000080 Categories: , ,

Additional information

Brendi

ACME

Ngjyra

Bardhë

Materiali

Plastik

Pesha [g]

85

Sistemet e mbështetura operative

Android, Apple iOS

Funksione

Detektim të lëvizjeve

Furnizim me energji elektrike

5VDC

Lloji i kamerës:

Brendshme

Frame rate

15 fps

Shtrirja e frekuencës

2.4-2.4835 GHz

Kendveshtrim

93 °

Kompresim video

H.264

Komunikim audio

Audio 2-kahëshe

Lidhjet

Wi-Fi, IEEE802.11b / g / n

Lidhës i energjisë

Mikro USB

Menu Kryesore