Kamerë e Brendshme Wireless – Penguin

30.0050.00 (-40%)

Out of stock

Memorje 32GB Falas 🔴

Specifikat:
Resulution: 1080P 2.0MP FULL HD
Main processor T20L
Image sensor 1/2.7″ CMOS SC2235
Lens 3.6mm 1080P HD lens
Night vision Dual Filter
Pan / Tilt Pan: 355°, Tilt: 90°
Video compression H.264 Dual Stream
Resolution 1080*1920 @ 25fps
Socket 1* Micro SD Card Slot, Support Up to 128G
Alarm Notification APP Message
Alarm Mode Motion detection
Power Supply DC5V / 2A
Power Consumption < 5W
Working Condition
Temperature:-10℃~+50℃, Humidity 10%~ 95%

SKU: K2023000011 Categories: , Tags: , ,

Përshkrimi

KAMERË PENGUIN WIRELESS – MODEL 2020 🔴

Memorje 32GB Falas 🔴

Ju sjellim kamerën intelegjente me wireless për ambiente të brendshme për monitorimin e shtëpis , banesës apo lokalit tuaj si dhe të fëmijëve tuaj , kamera në formë penguini detekton lëvizjet , inqizon zërin dhe jep qasje për monitorim kudo në botë.

Specifikat:

Resulution: 1080P 2.0MP FULL HD
Main processor T20L
Image sensor 1/2.7″ CMOS SC2235
Lens 3.6mm 1080P HD lens
Night vision Dual Filter
Pan / Tilt Pan: 355°, Tilt: 90°
Video compression H.264 Dual Stream
Resolution 1080*1920 @ 25fps
Socket 1* Micro SD Card Slot, Support Up to 128G
Alarm Notification APP Message
Alarm Mode Motion detection
Power Supply DC5V / 2A
Power Consumption < 5W
Working Condition
Temperature:-10℃~+50℃, Humidity 10%~ 95%

Kamerë e Brendshme Wireless - Penguin

30.0050.00 (-40%)

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.