Kamere Gjuetie Profesionale 16.0MP

53.00 49.99 (-41%)

Clear
SKU: K2023000037 Category:

Additional information

Sensorët e imazheve

CMOS me ngjyra 1 milion piksel

Materiali

ABS

Pikseli maksimal

4640X3488

Lente

lente fikse

Drita infra të kuqe

940 nm dritë infra të kuqe

Ekran LED

Ekran me ngjyra TFT 2,0 inç

Butoni

6 çelësa, tre çelës ingranazhesh (OFF/TEST/ON)

Kujtesa

kartë memorie ( mbështet kapacitet deri në 32 GB dhe nuk perfshihet )

Madhësia e figurës

16M, 12M, 8M, 5M, 3.0M, 1.30M, 0.30M

Madhësia e videos

1920×1080, 1280×720, 848×480, 640×480

Distanca e sensorit PIR

brenda 10 metrave

Mënyra e punës

ditë dhe natë

Koha e aktivizimit

0,7 sekonda

Numri i goditjeve të vazhdueshme

1~3

Kohëzgjatja e videos

10 sekonda ~ 3 minuta

Bëni foto+video

fillimisht bëni një foto dhe më pas bëni një video

Fjalëkalimi

4 shifra

Numri serial i pajisjes

4 shifra

Regjistrimi i zërit

ndezur/fikur

Gjuhët

anglisht, kinezisht (e thjeshtuar), kinezisht (tradicionale), japoneze, koreane, ruse, frëngjisht, gjermanisht, portugalisht, polonisht, turqisht, tajlandeze

Furnizimi me energji elektrike

Bateri 4*AA, e zgjerueshme në 8*AA (NUK PËRFSHIRET)

Rryma e gatishmërisë

<0,35 mA

Fikja automatike

fikur/3 minuta/5 minuta/10 minuta

Konsumi i energjisë

140 mA (1000 mA kur llamba infra të kuqe është e ndezur), me rrymë të vazhdueshme 6 V

Shkalla e mbrojtjes

IP66

Temperatura e punës

-20℃~+70℃

Madhësia e artikullit

135 * 100 * 55 mm / 5.3 * 3.9 * 2.2 in

Pesha e artikullit

253 g / 8,9 ons

Madhësia e paketimit

170 * 110 * 80 mm / 6.7 * 4.3 * 3.1 inç

Pesha e paketimit

360 g / 12.7 ons

Menu Kryesore