Kamerë Solare 3MP 4G Sim Karte

117.99 114.99 (-21%)

Out of stock

Clear
SKU: K2023000084 Categories: , ,

Additional information

Brendi

V380 Pro

Sistemi operativ

Android, IOS

APP

V380 Pro

Sensor

GC2063 Gcoreinc image sensor

Formati i ngjeshur i videos

H.264+/H.265

Rezolucioni

1920*1080 1080P

4G Network

4G-Versioni evropian

Metoda e detektimit

Detektimi me induksion të dyfishtë PIR + Radar

Distanca e detektimit

0~12M

Këndi i detektimit

120°

Metoda e alarmit

Konfirmimi i dyfishtë i induksionit dhe informacioni i alarmit të shtytjes së telefonit celular

Rrotullimi

Horizontale: 355 °, vertikale: 120 °

Shpejtësia e rrotullimit

Horizontale 55°/sekonda, vertikale 40°/sekondë

Shikim nate me ngjyra të plota

ndriçimi minimal 0.00001LUX

Led infra të kuqe

Distanca LED infra të kuqe: 30 M, distanca efektive: 10 M

Led i bardhë

Distanca LED e bardhë: 30M, distanca efektive:10M

Altoparlanti i integruar

3W

Mikrofoni i integruar

Veshi i marrjes së audios rreth 20 M

Lens

fixed-focus 4mm

Këndi

120°

mënyra e furnizimit me energji elektrike

panel diellor + bateri 3.7V 18650

Kapaciteti i baterisë

Mbështetje maksimale 6 copë bateri 18650

Fuqia operative

gjatë ditës: 350-400 ma, natën: 500-550 ma

mjedisi i punës

IP66 I papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret brenda dhe jashtë

Temperatura e punës

-30°~+50°

Menu Kryesore