Kamerë Solare Statike me Wireless dhe Bateri

48.00 44.99 (-36%)

Clear
SKU: K2023000041 Categories: ,

Additional information

Modeli i produkti

Y4P

Çip

T31+ Gekewei GC2063 /Cip me sensor super definicion

Aplikacionet

Android, IOS ICAM

Sensori

PIR + Teknologjia e shkrirjes me radar
Ngjeshja H.264+/H.265

Pixel

1920*1080 1080P 2.0MP

Alarmi

PIR + Zbulim me induksion të dyfishtë me radar

Distanca e alarmit

0~6M

Këndi

120°

Njoftimi celular

modalitetit të alarmit

Distanca me rreze infra të kuqe

30 metra

distanca efektive e shikimit të natës

20 metra

Furnizimi me energji elektrike

Fuqia diellore+ 3.7V 18650 Bateri

Paneli diellor

1.3W

Kapaciteti maksimal i baterisë

2×18650 bateri (2*2600MA=5200MA)

Fuqia e punës

350-400MA ditë 450MA Natë

Fuqia e gatishmërisë

700VA

Ambienti i punës

Jashtë/brenda

Temperatura e punës

-30°~+50°

Lagështia e punës

0%~80%RH

Menu Kryesore