Kamerë WiFi 3.5Inch 3MP

64.99 27.99 (-57%)

Out of stock

Clear
SKU: K2023000094 Categories: , ,

Additional information

Çipi kryesor

AK3918E V300

SENSOR

GC2063

Pixel

300 W

Lente

Këndi i pamjes horizontale 3,6 mm:/80 gradë

Formati i videos

H.265/25FPS,HD(1080P)

Shikimi i natës

5-10 Metër (ndryshon nga mjedisi)

QTY LED

4 copë LED infra të kuqe + 4 copë LED e bardhë

Modeli i antenës wifi

Antenë me shirit të jashtëm * 4 copë

Ndriçimi minimal

0.02Lux@(F2.0,VGC ON),O.Luxwith IR

Ndërfaqja e rrjetit

RJ-45 Port 10M/ 100M Ndërfaqe Ethernet adaptive

protokolli me valë

Transmetimi me valë WIFI (mbështetje protokollin pa tel IEEE802.11b/g/n)

Audio

Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar gjithëdrejtues për reduktimin e zhurmës, mbështetje audio me dy drejtime dhe transmetim në kohë reale, audio ADPCM

Alarmi

Mbështet alarmin zanor, shtytjen e figurës, zbulimin dhe alarmin e zonës

ruajtja

Ruajtja në renë kompjuterike: Karta e diskut në renë kompjuterike Micro SD/TF (Max 128G).

Fuqia

DC12V/2A

Menu Kryesore