Karrige Gaming White Shark RACER-TWO

249.00

Në Stok

White Shark RACER-TWO është një karrige lojërash me një sipërfaqe të bërë nga poliestër dhe pëlhurë / tekstil në të zezë / të kuqe. Pushimoret 2D të duarve mund të rrotullohen ose rregullohen nga lartësia. Lartësia e ulëses gjithashtu mund të rregullohet në anën e poshtme të karriges. Mbështësja mund të bllokohet në çdo pozicion me një dorezë në anën e djathtë të karriges. Janë jastëkët shtesë për kokën dhe pjesën e pasme në paketim.

Additional information

Brendi

White Shark

Lloji i artikullit

Karrige lojërash

Materiali i këmbës

Plastikë

Materiali mbulues

PU

Materiali i kornizës

Metal

Lloji i bazës

5 yje / Plastikë

Ngjyra e pëlhurës

E zezë / e Kuqe

Lartësia e shpinës

83cm

Madhësia e sediljes

54 x 53cm

Lartësia e sediljes

45 -52cm

Menu Kryesore