Kufje Samsung Galaxy Buds Pro

98.00

Out of stock

Dëgjueset e projektuara për t’u sintonizuar në çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Dizajni tërheqës i Galaxy Buds PRO dallohet, edhe kur është brenda veshit tuaj. Ato kanë një sipërfaqe të pastër me shkëlqim dhe madje vijnë së bashku me një kasë të frymëzuar nga kutitë e bizhuterive, për t’u përshtatur në dorë kur jeni në lëvizje.

Galaxy Buds PRO përshtaten butë brenda veshit, duke ju dhënë një përshtatje për komoditet gjatë gjithë ditës me më pak lodhje. Prandaj, shkoni për në punë, dhe kudo pa i lënë kufjet të dalin nga veshët.

Altoparlantët me tingull nga AKG funksionojnë së bashku me dizajnin ergonomik të Galaxy Buds PRO për të transmetuar tingull të bollshëm, ndërsa drajveri i madh dhe kanali i basit emetojnë bas të thellë me një qarkullim ajri që e lejon tingullin të qarkullojë pa ndërprerje.

*Active Noise Cancellation (ANC) në Galaxy Buds PRO ka marrë UL Verification për anulimin e zhurmave të jashtme deri 97% në 172.27Hz.

Additional information

Brendi

Samsung

Ngjyra

e bardhë/e zezë/vjollcë

Profilet Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Perputhshmeria

Android 7.0 ↑, 1.5 GB

Koha tipike e përdorimit

5-18 orë

Kapaciteti i baterisë (Earbud)

61

Kapaciteti i baterisë (kutia)

472

Ambient sound

Po

Lidhja Bixby

Po

Wireless

Po

Karikim te shpejtë

Po

Anulimi i Zhurmës Aktive

Po

Mikrofon i integruar

Po

AKG

Po

Bateri me jetëgjatësi

Po

Asistenti i zërit

Po

Bixby

Po

Menu Kryesore