Maus White Shark GM-9003 Sagramore, 7000 DPI, RGB, gaming, i zi

35.50

Në Stok

Additional information

Brendi

White Shark

Lloji i miut

Butonat 5D – 5 + 2 (DPI + LED)

Chipset

Pixart 3325

Interface

USB 2.0

Lloji i sensorit

Optik

Rezolucioni

500 / 7000 DPI i rregullueshëm.

Shpejtësia e pistës

100 IPS

Përshpejtimi

20G

Jetëgjatësia e butonave

HUANO, mbi 20 milion herë

Softuer

Po

Ndriçim

RGB, 16.8 milion ngjyra

Gjatësia e kabllos

1.8 m

Përmasat

123mm x 67mm x 42mm

Pesha

141g

Përputhshmëria

Windows 7/8/10 dhe MacOS

Ngjyra

E zezë

Materiali

Plastikë

Menu Kryesore