MS ENERGY eBike c10

1,399.001,549.00 (-10%)

Në Stok

MS ENERGY eBike c10

MS ENERGY eBike c10 e re nga familja e biçikletave elektrike të qytetit vjen me një kornizë alumini të lehtë me madhësinë M (17″) jashtëzakonisht interesante për njerëzit që kërkojnë raportin më të mirë të gamës ndaj çmimit. Gjeometria dhe gjerësia e gomave të jashtme të projektuara posaçërisht për një udhëtim të këndshëm në qytet. Të gjitha kabllot në biçikletë janë të integruara përmes kornizës së biçikletës. Biçikleta është e pajisur me një gjeneratë të re të vinka RH30 dhe një bateri 468 Wh me një distancë deri në 100 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së kalorësit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë mbrojtëse dhe drita para dhe të pasme.

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell një gamë të plotë eksperience. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin e kalërimit, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që ju mund të kapni lehtësisht çdo hap të kalimit

Specifications

Model City Women Basic
MS ENERGY name MS ENERGY eBike c10
Imperios 0001237717
Engine / Engine Rear Vinka RH30 30Nm
Zaslon / Display KEYDISP KD-58C
Baterija / Battery Kaiyisi Rocket 36V 13Ah
Punjač / Charger AC 100V – 230V smart charger
Domet / Range 80 – 100km
Okvir / Frame 17″ M, Aluminium 6061, smooth welding
Vilica / Fork Goldenwheel Stainless steel fork
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Tourney TY200, 6 speed
Gear levers / Shift lever Shimano Tourney SL-TX50
Kazeta / Cassette Shimano MF-TZ500 14-28T
Lanac / Chain KMC z7
Drive / Chainring Prowheel steel PRO-E40, 40T
Brakes / Brake lever Logan LL-E402DG
Front brakes / Brake front Promax Alloy, V brake
Rear brakes / Brake rear Promax Alloy, V brake
External tyres / Tyres Wanda P1025 26″ x 1.75″
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy, 36H
Front hub / Front wheel hub Shunfeng SF-HB03F, 36H
Rear Hub/ Rear Wheel Hub Shunfeng SF-HB03F, 36H
Žbice / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 610mm Aluminium
Flu / Grips Rubber, width: 135mm
Lula steering wheel / Stem Aluminium alloy
Fork bed / Headset 28.6*44-50.6*30
Seat / Saddle Vander VD862-01
Seat tube / Seat post Aluminium 27.2mm*350mm
Pedale / Pedals Feimin FP-830A
Maximum load/ Permitted total weight 100kg
Bike type / Bicycle type City eBike

Menu Kryesore