MS ENERGY eBike c100

2,199.002,399.00 (-8%)

Në Stok

MS ENERGY eBike c100

MS ENERGY eBike c100 e re është një biçikletë qyteti që është e pajisur me një kuti marshi SHIMANO ALTUS dhe një pezullim të përparmë SUNTOUR NEX. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme CST do ta bëjnë udhëtimin tuaj nëpër qytet të shkujdesur. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidraulike premium TEKTRO HD-T275. Komoditeti dhe dizajni sigurisht kontribuojnë që kjo biçikletë të jetë në qendër të vëmendjes. Me një motor të fuqishëm ANANDA M81 me 80 Nm dhe një bateri LG prej 504 Wh, ju mund të shijoni vozitjen dhe të arrini një distancë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë mbrojtëse dhe drita para dhe të pasme.

Specifications

City

MS ENERGY name MS ENERGY eBike c100
Imperios 0001234359
Engine / Engine Ananda M81 250W 80Nm
Display / Display Ananda LCD D10
Battery / Battery 36V 14Ah LG Lithium battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 120 – 130km
Frame / Frame 17″ M, Aluminium 6061, smooth welding
Fork / Fork Suntour NEX, 60mm travel
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Altus RD-M310 8 speed
Gear levers / Shift lever Shimano Altus SL-M310 8 speed
Cassette / Cassette Sunrace CSM55-8AV 11-34T
Chain / Chain KMC X8 EPT
Drive / Chainring Prowheel, 34T
Brake / Brake lever Tektro HD -T275, aluminium
Front brakes / Brake front Tektro HD -T275, 180mm
Rear brakes / Brake rear Tektro HD -T275, 160mm
External tyres / Tyres CST C1698 27.5″ x 1.75″
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy, 36H
Front Hub / Front Wheel Hub Moudus MD-JA159F, 36H
Rear Hub / Rear Wheel Hub Modus MD-JA259R, 36H
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 640mm Aluminium
Flu / Grips Velo rubber 130mm
Steering wheel pipe / Stem Zoom, Aluminium alloy
Fork bearing / Headset 28.6*44-55*30, H=24.1 mm
Seat / Saddle SR -Rio Unisex
Tube Seat / Seat post 30.4*350mm, Aluminium alloy
Pedals / Pedals Wellgo, plastic+rubber
Maximum load/ Permitted total weight 100kg
Bike type / Bicycle type eBike

Menu Kryesore