MS ENERGY eBike c500

1,999.002,299.00 (-13%)

Në Stok

MS ENERGY eBike c500

MS ENERGY eBike c500 është një biçikletë e qytetit që është me një kuti ingranazhi premium SHIMANO ALTUS, një pezullim përpara me ecje 100 mm dhe një vaskë sedilje me një pezullim që bën kontrollin tuaj më se komod. Biçikleta është e lidhur me një motor qendror të jashtëzakonshëm BAFANG M200 që arrin një moment rrotullues 65 Nm. Biçikleta vjen me një alumini të lehtë dhe frena hidraulike premium TEKTRO HD-T275. Bateria LG 16Ah ju jep një kontroll deri në 160 km. Biçikleta vjen me pajisje që mbrojtëse dhe drita para dhe të pasme

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell një gamë të plotë eksperience. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ai shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin e kalërimit, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimeve, kështu që ju mund të kapni lehtësisht çdo hap të kalimit.

Specifications

ZOOMZOOMCity

Model City Women High
MS ENERGY name MS ENERGY eBike c500
Imperios Size M_0001235565
Size L_0001235570
Motor / Motor Bafang M200, 250W mid engine 65Nm
Display / Display Bafang LCD, 5 level speed assist
Battery / Battery 36v 16Ah LG Battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 150 – 160km
Frame / Frame 17″S / 19″ M, Aluminium 6061, smooth welding
Fork / Fork Lockout, Travel: 100mm
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Altus 8 speed
Gear levers / Shift lever Shimano ASLM3158RC 8 speed
Cassette / Cassette Shimano Tourney CSHG2008 11-32T
Chain / Chain KMC z7
Drive / Chainring Bafang CW B1. A1, 38T
Brake / Brake lever Tektro HD -T275, aluminium
Front brakes / Brake front Tektro HD -T275, 160mm
Rear brakes / Brake rear Tektro HD -T275, 160mm
External Tyres / Tyres CST C1446 28″ x 1.75
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy
Front hub / Front wheel hub 36H, quick release 115mm
Rear hub / Rear wheel hub 36H, 8 speed casset, quick release
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 660mm Aluminium
Grips / Grips 130mm rubber
Steering wheel pipe / Stem adjustable 110mm / 41mm
Fork bearing / Headset 1 -1/8*44/50*30, H:19.9mm
Seat / Saddle FS FU-2020-12
Seat tube / Seat post 350mm, suspension model
Pedals / Pedals Wellgo C169
Maximum load/ Permitted total weight 120kg
Bike type / Bicycle type eBike

Menu Kryesore