MS ENERGY eBike c501

1,999.002,299.00 (-13%)

Në Stok

MS ENERGY eBike c501

MS ENERGY eBike c501 e re është një biçikletë qyteti që është e pajisur me një kuti ingranazhi premium SHIMANO ALTUS, një pezullim përpara me ecje 100 mm dhe një tub sediljeje me pezullim e bën udhëtimin tuaj më se komod. Biçikleta është e pajisur me një motor qendror të jashtëzakonshëm BAFANG M200 që arrin një moment rrotullues 65 Nm. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidraulike premium TEKTRO HD-T275. Bateria LG 16Ah ju jep një distancë deri në 160 km (varet nga konfigurimi i terrenit, kushtet e motit, pesha e shoferit dhe shkalla e asistencës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë mbrojtëse dhe drita para dhe të pasme

Specifications

ZOOMZOOMCity

MS ENERGY name MS ENERGY eBike c501
Imperios Size M_0001235565
Size L_0001235570
Motor / Motor Bafang M200, 250W mid engine 65Nm
Display / Display Bafang LCD, 5 level speed assist
Battery / Battery 36v 16Ah LG Battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 150 – 160km
Frame / Frame 19″M / 21″ L, Aluminium 6061, smooth welding
Fork / Fork Lockout, Travel: 100mm
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Altus 8 speed
Gear levers / Shift lever Shimano ASLM3158RC 8 speed
Cassette / Cassette Shimano Tourney CSHG2008 11-32T
Chain / Chain KMC z7
Drive / Chainring Bafang CW B1. A1, 38T
Brake / Brake lever Tektro HD -T275, aluminium
Front brakes / Brake front Tektro HD -T275, 160mm
Rear brakes / Brake rear Tektro HD -T275, 160mm
External Tyres / Tyres CST C1446 28″ x 1.75
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy
Front hub / Front wheel hub 36H, quick release 115mm
Rear hub / Rear wheel hub 36H, 8 speed casset, quick release
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 660mm Aluminium
Grips / Grips 130mm rubber
Steering wheel pipe / Stem adjustable 110mm / 41mm
Fork bearing / Headset 1 -1/8*44/50*30, H:19.9mm
Seat / Saddle FS FU-2020-12
Tube seat / Seat post 350mm suspension model
Pedals / Pedals Wellgo C169
Maximum load/ Permitted total weight 120kg
Bike type / Bicycle type eBike

Menu Kryesore