MS ENERGY eBike m10

1,599.001,749.00 (-9%)

Në Stok

MS ENERGY eBike m10

Pavarësisht nëse e shijoni udhëtimin vetëm ose në shoqërinë e MS Energy m10 eBicikl do t’ju lejojë të keni një përvojë të plotë lirie në ngjitjet malore si dhe në rrugët e qytetit. Është ndërtuar mbi një kornizë alumini të lehtë dhe është i pajisur me një transmision Shimano Altus me 8 shpejtësi, një pezullim Suntour 100 mm përpara, goma të jashtme CST dhe frena Tektro premium. Falë motorit të fuqishëm Shengyi dhe baterisë 468 Wh, do të kënaqeni me vozitje me një distancë deri në 100 km (sigurisht, në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, hollësisë së shoferit dhe shkallës së asistencës së përdorur).

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji do t’ju tregojë gjithmonë informacion të saktë në lidhje me fuqinë e mbetur të baterisë, distancën e përshkuar, shpejtësinë e lëvizjes si dhe çdo gabim, edhe në mot me shi ose erë.

Specifications

MS ENERGY name MS ENERGY eBike m10
Engine / Engine Shengyi hub motor 250W 30Nm
Zaslon / Display LCD C300s
Baterija / Battery 36V 13Ah Lithium battery
Punjač / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Domet / Range 80 – 100km
Okvir / Frame 21″ L, Alluminium Alloy
Vilica / Fork Suntour XCM, Travel: 100m, Lock out
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Altus RD-M310 8 speed
Gear levers / Shift lever Shimano Altus SL-M315-8R 8 speed
Kazeta / Cassette LY-1108HFN Freewheel 11-32T
Lanac / Chain KMC X8
Drive / Chainring Prowheel 38T
Brakes / Brake lever Mechanical lever E18DG
Front brakes / Brake front Tektro brake HD-T275 180mm
Rear brakes / Brake rear Tektro brake HD-T275 160mm
External tyres / Tyres CST 27.5 x 2.40
Wheels / Rims PowerWheel, 27.5″
Front hub / Front wheel hub Joytech 36H
Rear Hub/ Rear Wheel Hub Joytech 36H
Žbice / Spokes Stainless Steel, black
Steering wheel / Handlebar Aluminum alloy, Width 680mm
Flu / Grips Velo rubber 120mm
Lula steering wheel / Stem ZOOM 28.6* 31.8*90
Fork bed / Headset VP 28.6*44/55*30/H=24.1
Seat / Saddle SR-Rio Man
Seat tube / Seat post KSP, Aluminum alloy 350mm
Pedale / Pedals Feimin, Aluminum alloy
Maximum load/ Permitted total weight 100kg
Bike type / Bicycle type eMTB hardtail

Menu Kryesore