MS ENERGY eBike m100

2,049.002,349.00 (-13%)

Në Stok

MS ENERGY eBike m100

MS ENERGY eBike m100 e re është një biçikletë malore që është e pajisur me një kuti ingranazhi Shimano Alivio dhe një pezullim përpara me ecje 100 mm. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme Maxxis do ta bëjnë udhëtimin tuaj aventuresk. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidroulike premium TEKTRO. Komoditeti dhe dizajni sigurisht kontribuojnë që kjo biçikletë të jetë në qendër të vëmendjes. Me një motor të fuqishëm Ananda dhe një bateri 540 Wh, ju mund të shijoni drejtimin dhe të arrini një distancë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës).

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell një gamë të plotë eksperience. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ai shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin e kalërimit, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimeve, kështu që ju mund të kapni lehtësisht çdo hap të kalimit.

Specifications

ZOOM

MS ENERGY nameMS ENERGY eBike m100
Imperios 0001234386
Engine / Engine Ananda M81 250W 80Nm
Display / Display Ananda LCD D10
Battery / Battery 36V 15Ah Lithium battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 120 – 130km
Frame / Frame21″ L Aluminium alloy 6061
Fork / ForkSuntour XCM, travel 100mm
Rear Gearbox / Rear derailleurShimano Alivio 9 speed, 11-34T
Gear levers / Shift leverShimano Alivio 9 speed
Cassette / CassetteSunrace CSM909AV 11-34T
Chain / ChainKMC e9 EPT
Drive / Chainring Prowheel, 38T
Brake / Brake leverTektro Hydraulic lever HD-M275
Front brakes / Brake front Tektro brake HD-T275 180mm
Rear brakes / Brake rearTektro brake HD-T275 180mm
External Tyres / TyresMaxxis Rekon 29″ x 2.40
Wheels / RimsPowerWheel, alu, 29″
Front Hub / Front Wheel Hub Joytech, 32H
Rear Hub / Rear Wheel Hub Joytech, 32H
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / HandlebarAluminium alloy, width 720mm
Gripes / GripsVelo , Rubber
Steering wheel pipe / Stem 28.6* 31.8*90
Fork bearing / HeadsetNECO H384M
Seat / SaddleSR 1217HRN
Seat tube / Seat postAluminium alloy, 350mm
Pedals / PedalsAluminium alloy FP-922
Maximum load/ Permitted total weight 100kg
Bike type / Bicycle type eMTB hardtail

Menu Kryesore