MS ENERGY eBike t10

1,549.001,699.00 (-9%)

Në Stok

MS ENERGY eBike t10

MS ENERGY eBike t10 e re është një biçikletë tekking që është e pajisur me një kuti marshi SHIMANO TOURNEY dhe një pezullim të përparmë SUNTOUR NEX. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme CST do ta bëjnë udhëtimin tuaj të shkujdesur. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena TEKTRO premium. Komoditeti dhe dizajni sigurisht kontribuojnë që kjo biçikletë të jetë në qendër të vëmendjes. Me një motor të fuqishëm SHENGYI dhe një bateri 468-h, ju mund të shijoni drejtimin dhe të arrini një distancë deri në 100 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së ndihmës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë mbrojtëse dhe drita para dhe të pasme.

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell një gamë të plotë eksperience. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin e kalërimit, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimit, kështu që ju mund të kapni lehtësisht çdo hap të kalimit

Specifications

MS ENERGY name MS ENERGY eBike t10
Imperios 0001237715
Motor / Motor Shengyi hub engine 250W
Display / Display LCD C300s
Battery / Battery 36V 13Ah Lithium battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 80 – 100km
Frame / Frame 21″ L, Aluminium 6061, smooth welding
Fork / Fork Suntour NEX, 60mm travel
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Tourney 7 speed
Gear levers / Shift lever Shimano Tourney 7 speed
Cassette Shimano Tourney 7/ 14-28T
Chain / Chain KMC Z7 EPT
Drive / Chainring Prowheel, 38T
Brake / Brake lever Tektro MD -T300 mechanical
Front brakes / Brake front Tektro MD -T300, 180mm
Rear brakes / Brake rear Tektro MD -T300, 160mm
Outer Tyres / Tyres CST 28″ x 2.00″
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy, 36H
Front Hub / Front Wheel Hub Joytech, 36H
Rear Hub / Rear Wheel Hub Joytech, 36H
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 680mm Aluminium
Flu / Grips Velo rubber 130mm
Steering wheel pipe / Stem Zoom, Aluminium alloy
Fork bearing / Headset 28.6*44-55*30, H=24.1 mm
Seat / Saddle SR -Rio Man
Tube Seat / Seat post 30.4*350mm, Aluminium alloy
Pedals / Pedals Wellgo, plastic+rubber
Maximum load/ Permitted total weight 120kg
Bike type / Bicycle type Trekking eBike

Menu Kryesore