MS ENERGY eBike t100

1,999.002,299.00 (-13%)

Në Stok

MS ENERGY eBike t100

MS ENERGY eBike t100 e re është një biçikletë trekking që është e pajisur me një kuti marshi SHIMANO ACERA dhe një pezullim të ecjes së përparme prej 60 mm. Gjeometritë interesante dhe gomat e jashtme CST do ta bëjnë udhëtimin tuaj të shkujdesur. Biçikleta vjen me një kornizë alumini të lehtë dhe frena hidroulike premium TEKTRO. Komoditeti dhe dizajni sigurisht që kontribuojnë për ta bërë këtë biçikletë në qendër të vëmendjes. Me motorin e fuqishëm Ananda M81 dhe baterinë 540 Wh, ju mund të shijoni udhëtimin dhe të arrini një distancë deri në 130 km (në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit, peshës së shoferit dhe shkallës së asistencës). Biçikleta vjen me pajisje që përfshijnë parafango dhe dritat e përparme dhe të pasme.

EKRANI

Ekrani HD i papërshkueshëm nga uji ju sjell një gamë të plotë eksperience. Ekrani i papërshkueshëm nga uji nuk ka frikë nga era dhe shiu. Ai shfaq me saktësi fuqinë e mbetur, kilometrazhin e kalërimit, shpejtësinë në kohë reale dhe informacionin e gabimeve, kështu që ju mund të kapni lehtësisht çdo hap të kalimit.

Specifications

ZOOM

MS ENERGY name MS ENERGY eBike t100
Imperios 0001237711
Engine / Engine Ananda M81 250W 80Nm
Display / Display Ananda D10
Battery / Battery 36V 15Ah Lithium battery
Charger / Charger AC 100V – 230V Smart Charger
Range / Range 120 – 130km
Frame / Frame 21″ L, Aluminium 6061, smooth welding
Fork / Fork Lockout, Travel: 60mm
Rear gearbox / Rear derailleur Shimano Acera 8 speed
Gear levers / Shift lever Shimano Altus 8 speed
Cassette Sunrace 11 -34T
Chain / Chain KMC x8
Drive / Chainring Prowheel, 38T
Brake / Brake lever Tektro HD -T275, aluminium
Front brakes / Brake front Tektro HD -T275, 180mm
Rear brakes / Brake rear Tektro HD -T275, 160mm
External Tyres / Tyres CST 29″ x 2.10
Wheels / Rims Double wall aluminium alloy
Front Hub / Front Wheel Hub Joytech, 32H
Rear Hub / Rear Wheel Hub Joytech, 32H
Spokes / Spokes Stainless steel
Steering wheel / Handlebar width: 680mm Aluminium
Flu / Grips Velo rubber 130mm
Steering wheel pipe / Stem adjustable 110mm / 41mm
Fork bearing / Headset 1 -1/8*44/50*30, H:19.9mm
Seat / Saddle FS FU-2020-12
Seat tube / Seat post 30.4*350mm,
Pedals / Pedals Wellgo C169
Maximum load/ Permitted total weight 120kg
Bike type / Bicycle type Trekking eBike

Menu Kryesore