MS Energy M10

329.00359.00 (-8%)

Në Stok

MS Energy m10

Skuter elektrik është një mjet i përshtatshëm transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i lehtë dhe i palosshëm ofron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur të mos jetë e nevojshme, palos skuterin dhe merre me vete! Ndërtimi me peshë të lehtë, lehtësia e përdorimit dhe rangu i vozitjes më shumë se 20 km, e bën atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e ajrit, thithësja e pasme e goditjes dhe frena e efektshme e disqeve, e bëjnë vozitjen të rehatshme pa qenë e nevojshme të ndalen shpesh në gungët dhe pengesat e zakonshme në rrugët e qytetit. Skuter ka gjithashtu një fren elektrik të përparme që kthen energjinë në bateri kur frenon, duke e karikuar kështu.
Mekanizmi i palosjes së aluminit të lehtë e bën të gjithë skuterin të lehtë për t’u palosur dhe për t’u mbajtur. Ekrani LCD ofron të gjitha informacionet e nevojshme në lidhje me gjendjen e baterisë, shpejtësinë dhe të dhënat e tjera të ngasjes. Ju mund të merrni më shumë informacion dhe rregullim duke aktivizuar app-in në smartphone-in tuaj. Ky app është i disponueshëm për telefonat iOS dhe Android.

 

Specifikimet

Madhësia e rrotave 8,5″
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Lloji i kornizës gri e zezë, ngjyrë jeshile e zezë
Ngjyra E zezë
Motorri 350W
Max Power (kulmi) 350W
Bateria 36V, 7.5 Ah
Koha e mbushjes 3-5 h
Varg
Lloji i frenit Frena daulle e pasme
Maksimumi i ngarkesës 120 kg
Pezullim Po, përpara
Opsione të tjera Mundësi për të përfunduar
Pesha 14,3 kg
Shfaq (shfaq) Po, LCD
Drita
përparme dhe e pasme Led, dritat e thyera
Dimension thread / tread cm
Maks. Ngjitu

Menu Kryesore