MS MS NEMESIS C365

17.99

Në Stok

Category:

Additional information

Brendi

MS NEMESIS C365

Lloji

Maus lojrash optike

rezolucioni

800/1600/3200/4800/6400 DPI me çelësa të programueshëm

lidhja

USB
lidhës dhe ndriçim RGB

Menu Kryesore