Orë e mençur Acme Fitness Activity Tracker with heart rate ACT206

39.90

Në Stok

Additional information

Brendi

ACME

Monitorues i rrahjeve të zemrës

Automatik dhe manual

Versioni Bluetooth

v4.0

Lloji i ekranit

OLED

Madhësia e ekranit

(HxV) 0.86 "

Ngjyra e produktit

e zezë

Perputhshmeria

Android 4.4 e lart, iOS 8.0+ dhe më lart, Bluetooth v4.0 dhe më lart

Njoftimet

thirrjet / mesazhet

Jetëgjatësia e baterisë

7 dite

Rezistent nga uji

1m

Materiali i rripit

Termoplastik (TPE)

Treguesit

LED

Lloji i Baterisë

Li-ion

Menu Kryesore