Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 5 Pro, 45mm BT, titan gri

469.00

Në Stok

Funksioni krejtësisht i ri Route Workout ju lejon të importoni stërvitje në formatin GPX nga telefoni inteligjent në orën tuaj, duke sinkronizuar listën tuaj të stërvitjeve.

Gjurmimi i itinerarit GPS udhëzon çiklistët dhe alpinistët me udhëzime kthesë pas kthese

Drejtoni itinerarin, më pas përdorni butonin Track Back për të rigjurmuar të njëjtën rrugë. Çiklistët dhe alpinistët mund të qëndrojnë lehtësisht në të njëjtën rrugë me navigimin zanor ose navigimin me dridhje që ju tregon se ku të ktheheni.

Bateria më e madhe në pajisjen tonë që vishet për aventura në natyrë

Jepni më të mirën tuaj, duke ditur që ora mund të zgjasë falë kapacitetit më të madh të baterisë (590mah)Bateri

Arrini qëllimin tuaj të shëndetit duke matur përbërjen e trupit me sensorin Samsung BioActive

Gjurmimi i gjumit monitoron shëndetin tuaj gjatë natës.

Tani është ekrani i përparmë 2 herë më i qëndrueshëm, falë Sapphire Crystal. Ai madje duket i pathyeshëm falë kutive të titanit të zi ose gri, kështu që mund të përballojë goditjet e rënda.

Gjithçka që ju nevojitet është në kyçin e dorës. Sistemi i pavarur Wear OS lejon instalimin e lehtë të aplikacioneve si Google Maps ose Youtube Music.

Category:

Additional information

Brendi

Samsung

Sistemi operativ

Wear OS

Ekran

1.4" Super AMOLED

CPU

Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz

Rezolucioni

450 x 450 piksele

Memoria

16 GB, 1,5 GB RAM

Përmasat

45,4 x 45,5 x 9,8 mm

NFC

A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo

Bateria

590 mAh

Bluetooth

5.2

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n 2,4 GHz

Menu Kryesore