Orë e Menqur Ultra 8

33.0050.00 (-34%)

Në Stok

SKU: SW20230007 Categories: ,

Additional information

Brendi

ULTRA 8

Bluetooth

3.0+5.1 duke sinkronizuar datën e lëvizjes

Sistem

Android dhe iOS

Thirrje

Bluetooth HD

Menu Kryesore