Poç Elektrikë – Kamerë WIFI

21.9930.00 (-27%)

Në Stok

Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

• Pamjet 1080 Piksel Full HD 2.0MP
• Monitorim 24/7
• Njoftim në detektim të lëvizjes
• Night mode
• Audio dy-anësore
• Instalim shumë i thjeshtë

Përshkrimi

Poq Elektrikë me Kamerë 🔴

Memorje 32GB e përfshir në cmim.🔴

Kamera në formë të poqit elektrik me pamje 360 shkallë. Shikoni pamjet përmes telefonit prej kudo dhe kurdo.

• Pamjet 1080 Piksel Full HD 2.0MP
• Monitorim 24/7
• Njoftim në detektim të lëvizjes
• Night mode
• Audio dy-anësore
• Instalim shumë i thjeshtë

Poç Elektrikë - Kamerë WIFI

21.9930.00 (-27%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.