Smart Watch F8 Ultra Watch 8 Apple Watch Ultra

32.9942.99 (-23%)

Në Stok

Këtu është një tjetër klon i ri ultra i Apple Watch që mbështet thirrjet Bluetooth dhe kontrollin e aksesit NFC me një çmim të ulët, ora inteligjente F8 Ultra. E veshshme është një orë inteligjente sportive që vjen në formë katrore me një ekran të madh IPS 2,02 inç dhe është i pajisur me disa veçori duke përfshirë një monitor të rrahjeve të zemrës, monitor të oksigjenit në gjak SPO2, monitor të temperaturës së trupit, modalitete Multisport etj. Pra, le të zhytemi në detajet e plota!

Siç e shihni në foton e mësipërme, kjo orë e re inteligjente F8 Ultra vjen në një formë katrore që duket elegante, në modë dhe e ngjashme me Apple Watch Ultra. Me përmasa 49*44*14.4 mm dhe me peshë rreth 55 g. Ka tre butona fizikë në anën e djathtë të kasës. Ai është përgjegjës për funksionin e ndezjes së shpinës. Ana e pasme e pajisjes mori një konfigurim tipik – ka kontakte magnetike për karikim dhe një sensor të rrahjeve të zemrës.

Trupi i orës inteligjente F8 Ultra është bërë nga aliazh zinku ndërsa rripi është i disponueshëm në silikoni dhe oqean. Në lidhje me ekranin e ekranit! Kjo orë inteligjente F8Ultra përdor një ekran të madh me prekje 2.02 inç IPS të lakuar me xham 2.5D dhe është krijuar me një rezolucion prej 320*385 piksele. Kjo pajisje për t’u veshur është gjithashtu e mbushur me një shumëllojshmëri të fytyrave të orës dhe është e disponueshme në ngjyrat e zeza, ari, portokalli dhe të bardhë.

F8 Ultra është një orë inteligjente e papërshkueshme nga uji IP67, që do të thotë se mund ta vishni kur lani duart ose në ditë me shi. Pajisja e veshur ka një sensor të rrahjeve të zemrës, i cili mbledh të dhëna për rrahjet tona të zemrës gjatë 24 orëve. Ky model ju ndihmon gjithashtu të kontrolloni gjumin, falë monitorit të tij të plotë të gjumit. Ai gjithashtu ka një hapamatës dhe na lejon të kontrollojmë dhe vlerësojmë kaloritë e djegura gjatë gjithë ditës.

Përveç veçorive të përmendura më sipër, kjo orë inteligjente F8 Ultra është e pajisur me një altoparlant dhe mikrofon që ju lejon të bëni telefonata direkt përmes një ore inteligjente. Karakteristika shtesë janë një monitor i oksigjenit në gjak, Monitor i presionit të gjakut, Termometër, Përkujtues i ulur, Modalitete shumësportive, pagesë Alipay Offline, Moti, Gjetja e telefonit, Bluetooth, etj. Kjo orë inteligjente është e pajisur me një kapacitet baterie 250 mAh me 2-5 ditë përdorim normal dhe 7 ditë kohë gatishmërie.

SKU: SW20230012 Categories: , ,

Additional information

Pajisja

F8Ultra

Forma

katrore

Dimensioni

49*44*14.4mm

Pesha

55 g

Ngjyrat

Argjend, Portokalli, E Bardhë

Shfaq

IPS

Madhësia e ekranit

2,02 inç

Rezolucioni i ekranit

320*385 piksele

E përputhshme me

Android dhe IOS

Sensorët

Sensori i rrahjeve të zemrës
Sensori G

Bluetooth

V5.1 & V3.0

GPS

NR

Speaker

Po

Mikrofoni

Po

Multi-sports mode

Po

Monitorues i rrahjeve të zemrës

Po

Monitor i oksigjenit në gjak

Po

Monitor i presionit të gjakut

Po

I papërshkueshëm nga uji

IP67

Karakteristika Shtesë

Thirrje me Bluetooth
Termometri
Përkujtues i ulur
Monitor i gjumit
Alarmi
Barometri
Rregullimi i ndriçimit… etj

Kapaciteti i baterisë

250 mAh

Përdorimi normal

2-5 ditë

Emri i aplikacionit

MasWear

Menu Kryesore