Tastierë Gaming White Shark Legionnaire, GK-1926, Mekanike

49.90

Në Stok

Additional information

Brendi

White shark

Me drita prapa

RGB LED Rainbow në 9 ngjyra, shkronja të ndriquara dhe intensitet të rregullueshëm

Jetëgjatësia

50 milion herë

Dimensionet

444 x 155 x 38,5 mm

Materiali

Metal / plastikë

Backlight

LED RGB

Interface

USB 2.0

Gjatësia e kabllos

1.8m

Pesha

890g

Ngjyra

Hiri

Menu Kryesore