Vivax A Series 75UHD10K

899.00949.00 (-5%)

Në Stok

A Series AndroidTV është një seri e re premium TV Smart VIVAX e mbështetur nga sistemi Android 11. Lidhja Wi-Fi ose Bluetooth ju lejon ta bëni televizorin tuaj të ri një dritare të re drejt botës, qoftë video, përmbajtje filmash apo rrjete sociale, të gjitha në një ekran të madh me cilësi të lartë, që përfshin HDR10 dhe Dolby Digital. telekomandë e thjeshtë me Funksioni “Google Voice Search”, të gjitha përmbajtjet e dëshiruara do të jenë të disponueshme shpejt dhe lehtësisht për ju! Falë mbështetjes për formatet audio dhe video Dolby, përmbajtja HDR që shikoni do të duket dhe do të tingëllojë e mrekullueshme. Do të shijoni një foto që pasqyron vizionin origjinal të regjisorit dhe do të përjetoni një tingull të qartë dhe të thellë të gjerë. Po kërkoni një televizor që i përshtatet dhomës suaj? Ky televizor inteligjent është krijuar për çdo hapësirë ​​dhe rast! Ekrani pothuajse pa kornizë përshtatet pothuajse në çdo brendshme. Televizori vjen me 2 GB memorie pune (RAM) dhe 8 GB memorie për ruajtjen e aplikacioneve. Marrësi dixhital T2 H.265, marrësi satelitor S2 dhe shumë lidhës të tjerë të jashtëm Audio/Video mundësojnë lidhjen e plotë me të gjitha pajisjet tuaja të jashtme. Relaksohuni me Netflix, PrimeVideo, shikoni YouTube + shumë aplikacione të tjera të disponueshme përmes dyqanit të aplikacioneve Google Play. VIVAX është markë kroate, dhe prodhimi i televizorëve në Rugvicë, jo larg Zagrebit, garanton cilësi të lartë. Kontrolli 100% i cilësisë i të gjitha njësive të prodhuara kontribuon në këtë. Para se të largohet nga linja e prodhimit, çdo TV individual kalon disa orë në punë testuese, pas së cilës të gjitha funksionet testohen përfundimisht në mënyrë që përdoruesit përfundimtarë të marrin një produkt me cilësi dhe besueshmëri të lartë.

Specifikimi

Additional information

Brendi

Brendi

Diagonale

75'' / 189 cm

Shkëlqimi

320

Rezolucioni maksimal

3840 X 2160 (UHD 4K)

Sistemi operativ

Android

Teknologjia

LED

Lloji i televizorit

SMART

akordues TV

DVB-T2/C/S2

Tingulli (W)

16

Energji. efektiviteti i BE-së 2019/13

G

SPDIF Optical Digital

Po

Pesha e pajisjes

29

Gjerësia e dimensioneve (CM)

167.4

Dimensionet Lartësia (CM)

102.6

Thellësia e dimensioneve (CM)

42.8

VESA

600 X 400

Regjistrim USB

Po

Telekomandë

Smart

HDR

HDR10

Lloji i stendës

Këmbët

Ngjyrë

E zezë

Hyrja e përbërë

Po

HDMI

3

USB

2

WiFi

Po

Bluetooth

Po

Dalja dixhitale e audios

optike

Screen Mirroring

Po

Vivax A Series 75UHD10K

899.00949.00 (-5%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.