WHITE SHARK Tavolinë Gaming FIRE SHADOW

165.00

Në Stok

Additional information

Brendi

White Shark

Material

Pllakë grimcash dhe melamine, çeliku, ABS

Dimensionet

1200x600x750mm

Madhësia e tavolinës (LxWxT)

1200x600x18mm

Kapaciteti i peshës

100kg

Gama e lartëisë

750mm

Ngjyra

E kuqe/E zezë

Menu Kryesore