Acme Ore e mencur SW302

124.70

Në Stok

Categories: ,

Additional information

Brendi

ACME

Lloji i ekranit

IPS

Ekrani

me prekje dhe dy butona

Material

Plastik

Materiali i rripit

Silicone

Rrahjet e zemrës

Automatik dhe manual

Sensor

Përshpejtuesi, monitori optik i rrahjeve të zemrës, lartësimi, barometri

Versioni Bluetooth

v4.0

Perputhshmeria

Android 4.4 e lart, iOS 8.0 dhe më lart, Bluetooth v4.0 dhe më lart

Menu Kryesore