Arctic Hunter Bler Backpack

27.9939.99 (-30%)

Në Stok

Kjo çantë shpine është prej pëlhure miqësore me mjedisin, rezistente ndaj ujit që bie në sy, e mbushur me veçori për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Ka hapësirë të madhe dhe ndarje shumëfunksionale për laptopin, tabletin dhe sende të tjera të vlefshme. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa u shqetësuar për kushtet e motit.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

Rezistente ndaj ujit

Xhepa

për tablet dhe laptop

Porta e karikimit

USB

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Përmasat

46x32x13.5cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

0.92 kg

Kapaciteti

20L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore