Arctic Hunter Ness Backpack

23.9934.99 (-31%)

Në Stok

Një çantë shpine e bërë nga pëlhurë e papërshkueshme nga uji dhe kundër gërvishtjeve që është e lehtë për t’u mbajtur për shkak të dorezave të saj të rehatshme në pjesën e sipërme dhe anash. Gjithashtu vjen me një rrip të veçantë që mund ta lidhni në dorezën e një valixheje. Një çantë shpine ideale që vjen me një ndarje të veçantë laptopi të mbushur dhe një xhep anësor për më shumë sende personale. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje.

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

ndaj ujit

Doreza

Doreza me dy drejtime

Xhepa

për tablet dhe laptop

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Përmasat

47x32x15cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

0.92 kg

Vëllimi

22.5L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Arctic Hunter Ness Backpack

23.9934.99 (-31%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.