Arctic Hunter Suit Backpack

37.9954.99 (-31%)

Në Stok

Çantë shpine me dizajn ergonomik që bie në sy, e mbushur me veçori për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i tij superior ofron stil të pashembullt dhe zgjidhjet e zgjuara të integruara mbajnë të gjitha gjërat tuaja të rregulluara në mënyrë të përsosur.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

Rezistente ndaj ujit

Porta e karikimit

USB dhe vrima e kufjeve

Xhep

Xhep para reflektues

Xhepi i pasmë

kundër vjedhjes

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Përmasat

47x33x17cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

1 kg

Kapaciteti

26.3L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore