Arctic Hunter Tube Backpack

55.9979.99 (-30%)

Në Stok

Një kombinim i materialit të fortë dhe të butë. Kjo çantë shpine është bërë nga materiali EVA (Ethylene Vinyl Acetate) dhe poliestër i butë rezistent ndaj ujit, kundër gërvishtjeve. Dizajni i tij superior ofron stil të pashembullt dhe zgjidhjet e zgjuara të integruara mbajnë të gjitha gjërat tuaja të rregulluara në mënyrë të përsosur. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë.

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Zinxhir

rezistent ndaj ujit dhe i papërshkueshëm nga uji

Xhepa

për tablet dhe laptop

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Portofoli

i lëvizshëm

Përmasat

46x32x13.5cm

Materiali

EVA Die / Pëlhurë Oxford e veshur me film

Pesha

1.28 kg

Kapaciteti

20L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Arctic Hunter Tube Backpack

55.9979.99 (-30%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.